Запрошення на чаювання-без-кінця-і-краю, або Будьте здорові!

Мероприятия | | 4 сентября 2010 в 22:04

Асоціація виробників органічної продукції «БІОЛан Україна» започатковує традицію проведення щорічного казкового дійства – ярмарки «Органічний дивограй», основна мета якої – привернути увагу людей до важливості здорового харчування, навчити їх відповідально ставитися до вибору продуктів, враховуючи їх безпечність та цінність у споживанні.
Один цікавий факт – сьогодні для того, щоб отримати добову норму поживних речовин, необхідно спожити у кілька разів більше їжі, ніж це було колись. Не можна ігнорувати той факт, що сьогодні ми, на жаль, частіше хворіємо, маємо ослаблений імунітет, страждаємо від алергій.
Альтернативою традиційним продуктам харчування залишаються органічні продукти. Варто зауважити, що це не щось новомоднє чи якийсь заморський тренд – таку їжу вирощували наші діди-пращури: без пестицидів, мінеральних добрив, про ГМО взагалі не чули, що вже казати про штучні фарбники та консерванти. Сьогодні таке виробництво ретельно контролюється законодавством (поки що європейським, однак вітчизняний варіант вже подано на розгляд), засвідчується сертифікатами та незалежними інститутами.

В Україні такі продукти є, до того ж вітчизняного походження. Виробники з різних областей України представлять на ярмарку сертифіковані овочі, фрукти, м’ясо, молочні продукти, крупи, пластівці, мед та багато чого іншого.

Дізнатися про це можна буде на фотовиставці «Органічні продукти мають обличчя», яка проводитиметься в рамках ярмарки.
Крім того, для дітей діятиме живий куточок з тваринами, їх розважатимуть конкурсами та іграми клоуни, а справжнісінькі швейцарці пригощатимуть малечу органічним морозивом, виготовленим за швейцарською технологію!

На додачу гості казкового ярмарку матимуть змогу покуштувати гастрольної органічної біоланівської каші, приправленої магією та шкварками з м’яса, випити по органічному цілющому фрешу та вдарити дзиги під запальну етнічну музику!

Дата: 25 вересня 2010 року
Початок дійства: 10:00
Закінчення: 15:00
Місце проведення: Контрактова площа

До зустрiчi!

Метки: ,

Добавить комментарий

Перед отправкой формы:
Human test by Not Captcha

Подписаться на комментарии к этой статье

Зарегистрироваться | Авторизоваться