Конференція «Органічне рослинництво — 2013: Належний захист та живлення рослин задля задоволення потреб ринку в якісних органічних продуктах»

Мероприятия | | 29 марта 2013 в 13:43

Сертифікаційний орган «Органік Стандарт» та Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», що впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації, запрошує Вас на конференцію «Органічне рослинництво — 2013: Належний захист та живлення рослин задля задоволення потреб ринку в якісних органічних продуктах».

 593081_8390_1355749323Дата проведення заходу – середа, 03 квітня 2013 року. Місце проведення – вул. Богдана Хмельницького 8/16, м. Київ, «Укрінформ» (перший поверх).
Мета заходу – ознайомити виробників органічної продукції з доступними технологіями і засобами удобрення та захисту культур при веденні органічного рослинництва з метою отримання якісної органічної продукції. Крім того виробників буде проінформовано про умови та можливості успішної реалізації органічної продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках. Планується також неформальне спілкування між виробниками органічної продукції, представниками переробних підприємств та трейдерів, а також виробниками ЗЗР та добрив для органічного рослинництва.

Участь у заході – безкоштовна. Мова заходу українська, російська та англійська з послідовним перекладом на українську.

Попередня реєстрація є обов’язковою! Для реєстрації необхідно надіслати ваші дані на office@organicstandard.com.ua.

РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА.

Добавить комментарий

Перед отправкой формы:
Human test by Not Captcha

Подписаться на комментарии к этой статье

Зарегистрироваться | Авторизоваться