Третій Всеукраїнський Ярмарок Органічної продукції, 15 жовтня 2011

Мероприятия | | 14 октября 2011 в 15:37

Федерація органічного руху України повідомляє про проведення чергового, третього всеукраїнського ярмарку органічних продуктів, який організовує Федерація органічного руху України разом з ВГО «Жива планета». Ярмарок відбудеться 15 жовтня 2011 року на Контрактовій площі. Час проведення ярмарку: з 10 до 18 години. 

Федерація Органічного руху України організувала приїзд багатьох виробників сертифікованої органічної та екологічної продукції з усієї України, та висловлює сподівання, що Ярмарок приверне увагу великої кількості поцінювачів органічної та натуральної продукції. Звичайно, жодних сумнівів у популярності заходу бути не може, хоча б в виходячи з того, як багато людей відвідало Органічний Дивограй. Нагадаємо, ярмарок Органічний Дивограй з року в рік проводиться на Контрактовій площі за підтримки Швейцарьсої Конфедерації та Дослідного Інституту Сільського господарства (FIBL, Швейцарія).

За словами Андрія Коняшина, виконавчого директора Федерації органічного руху України, на ярмарку виробники запропонують Вашій увазі органічні овочі, фрукти, ягоди, мед, соки, сиропи, повидло, крупи, молочні та м’ясні вироби, яйця та курятину і т.д.

Для відвідув будуть організовані дегустації органічних продуктів та напоїв, кухарі порадують приготованими виключно з органічних інгредієнтів традиційними стравами народів України, зокрема, боб-гуляшем, юшками, смаженими кабанчиками, ковбасками тощо.

Особливу увагу необхідно звернути на культурну програму під час проведення Ярмарку, а це конкурси, розваги для дітей, розіграші призів, а також можливість насолодитись чудовою музикою та піснями від відомих українських митців, як то Петро Чорний, Василь Мельникович, а також лауреатів та переможців міжнародних телевізійних фестивалів, конкурсу «КРОК ДО ЗІРОК», телепроекту «КАРАОКЕ НА МАЙДАНІ», народних творчих колективів, вихованців бально-спортивних клубів. Буде дуже цікаво!

Отже, приходьте на Третій Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів та на практиці перевірте якість представлених товарів, а також, безумовно, отримайте задоволення від чудово проведеного часу!

Метки:

Добавить комментарий

Перед отправкой формы:
Human test by Not Captcha

Подписаться на комментарии к этой статье

Зарегистрироваться | Авторизоваться