Святкуйте свою органічну осінь разом з нами! Всі на ЯРМАРОК!!!

Мероприятия | | 27 сентября 2011 в 20:44

Шановні друзі! 8 жовтня 2011 року об 11-00 на Контрактовій площі у Києві традиційно відбудеться ярмарок органічних продуктів харчування «Органічний дивограй». Прийдіть у цей день на Контрактову площу, та отримайте прекрасну нагоду придбати справжні сертифіковані органічні продукти українського походження.  Минулого року «Органічний диворгай» зібрав неабияку кількість відвідувачів, які активно скуповували виставлену органічну продукцію. Щоправда, сертифікат питали не всі, і  приблизно в середині ярмарку на деяких стендах з’явилися таблички на зразок «Продукція не є органічною».

Сподіваємося, що у цьому році всі учасники виставки матимуть належний органічний сертифікат, а споживачі будуть його питати, для того, щоб упевнитися в органічності продукції, яку вони купують.

У будь-якому разі, радимо вам завітати у цей чудовий день на Контрактову площу, аби відчути незабутню ярмаркову атмосферу. Адже окрім чудової органічної продукції, організатори підготували для нас цікаві заходи, виступи народних колективів та захоплюючі майстер класи.

Ярмарок «Органічний дивограй» організовано завдяки Дослідному Інституту сільського господарства (FIBL, Швейцарія),  Асоціації виробників органічної продукції «Біолан Україна», та Іллінецькому Державному Аграрному колледжу.

Партнери заходу: сертифікаційний орган «Органік Стандарт» .

Проведення ярмарку стало можливим завдяки сприянню Швейцарської Конфедерації, Посольства Франції в Україні, та Міністерства аграрної політики та продовольства України. Святкуймо органічну осінь разом!

Метки: ,
  1. Анастасия:

    мы придем! и 8 и 15 числа))

Добавить комментарий

Перед отправкой формы:
Human test by Not Captcha

Подписаться на комментарии к этой статье

Зарегистрироваться | Авторизоваться